Důležité

Nová majitelka

9. září 2008 v 20:48 | Kythya
Takže tento blog má novou majitelku tecnu.Už jsem jí poslala e-mail s heslem tak odteď je blog definitivně její. Tímto posledním článkem ode mě se s váma loučím. Vaše Kythya.

The end.........?

4. září 2008 v 22:34 | Kythya
Nemám díky škole čas na tento blog.Taky mám jiné blogy na , kterých teď víc pracuju.Takže tento blog končí.Je mi to líto kvůli SB a návštěvníkům mého blogu.Chci se zeptat jestli by tento blog někdo nechtěl.Jestli jo tak napište do komentíků jestli ho chcete,svůj e-mail(pro zaslání hesla) a jestli chcete pokračovat ve versusech.Jestli ho nikdo nebude chtík tak ho buď smažu nebo ho tu nechám zprovozněný , ale nebudou už přibývat články.A k versusům- pokud by v nich někdo chtěl pokračovat tak je nechám nedokončené a pokud v nich nikdo pokračovat nebude tak sem napíšu jak zkončí. O budoucnosti tohoto blogu rozhodnu za týden 11.9. Tak to je vše....

Pozastavuji blog

13. července 2008 v 21:51 | Kythya
Takže pozastavuju blog. Proč? Nemám na něj teď čas.Jsou sice prázdniny , ale já se na počítač dostanu jen zřídka. Možná sem dám někdy nějaký článek , ale jen velmi omezeně. K SONB na blogu stellasflora - když bude další kolo tak sem dám diplomky za minulé hlasování a rozjede se hlasování o nové diplomky. K versusům - už dlouho nepokračoval ani jeden z versusů. Asi dodělám Winx a Witch vs Naruto a pak i Winx vs Witch.Ale přes prázdniny pokráčo nečekejte. To je asi vše co vám chci zdělit. Papík! :)

Please!

2. července 2008 v 11:57 | Kythya
Prosím hlásněte pro mě -------------Zde-------------- .

Jsem tam jako Twixi.

Když napíšete komentík kolikátý to byl hlásek a co na diplomek dostanete krásný diplomek.
Diplomky za minulé hlasování:

Mám?

28. června 2008 v 14:56 | Kythya
Tak jsem surfovala na netu a našla jsem na blogách vyhodnocení.Chtěla bych se vás zeptat , chtěli byste tu vyhodnocení?
Co je to vyhodnocení:
Vlastně spíš by se to mělo jmenovat kdo jsi z .......(Winx,Witch,Naruta.....). Rubrika by byla o tom , že by jste si vyplnili přihlášku a já by jsem vám napsala vyhodnocení kdo by jste byli z daného seriálu.Napsala bych vám tam stručný životopis,co byste ovládali........Nebylo by to , že byste byli třeba skutečná postava , která už v tom seriálu je(třeba z Winx Bloom) , ale kdo byste byli(jako nová postava přidaná do seriálu-třeba Bloomina sestra Sahya).Dala bych vám tam upravený obrázek jak byste vypadali.Obrázek by byl anime , protože ty se mi nejlépe upravují.
Tak co?Chtěli byste tu vyhodnocení?Pište do komentíků nebo hlasujte v anketě.

4.kolo prosím hlásněte!

27. června 2008 v 12:09 | Kythya
Takže začalo 4. kolo SONB na blogu stellysflory.Prosím vás moc hlásněte pro mě -------------Zde-------------- . Samozřejmě bez odměny to nezůstane. Kdo napíše do komentíků kolikátý to byl hlásek popřípadě co na diplomek tak dostane nádherný diplomek.
Diplomky za minulé hlasování:
Doufám , že se vám líbí.Ahoj vaše Kythya.
Pro SB:Kdo si ještě v oblíbených nezměnil mou přezdívku tak ať si jí prosím změní na Kythya.

Změna přezdívky

25. června 2008 v 20:03 | Kythya
Takže si měním přezdívku.V jedné hře jsem narazila na jméno Kythya.Mě se líbí víc než Twixi i když to taky není špatné :).Taky si měním ikonku,kterou jsem sama vyrobila podle návodu na jednom blogu(ten obrázek byl na zkoušku u té ikonky.Mě se líbil tak jsem s ním udělala ikonku.) Pro SB:Prosím vás změňte si mojí přezdívku v SBčkách ju?Ahoj teď už vaše Kythya!
Náhled ikonky:

Prosím mocinky!:)

23. června 2008 v 22:36 | Twixi
Tak vás mocinky prosím , abyste za mě hlásli -------------Zde-------------- . Je to 3. kolo SONB. Nezůstane to bez odměny.Kdo napíše do komentíků kolikátý to byl hlásek a co na diplomek a dastane nááááááááááádherný diplomek.
Diplomky za minulé hlasování:Pro Ditulii
Pro Lenču:
Pro Ofeilu a Seilly:
Pro ♥Ivulku333♥:
Pro Lobelie:

Slavím mega úspěch!

21. června 2008 v 23:37 | Twixi
Hurááááááááá!!!!!!!!!!Konečně jsem se naučila jak udělat vlastní menu!Já vím , že není nic moc(jsem začátečnice) , ale mě se líbí :).

Zapomenutí!

21. června 2008 v 19:35 | Twixi
Drobíček jsem zapomělaXD
↓↓
↓↓

Moc vám děkuju a ještě jednou prosím!

12. června 2008 v 19:36 | Twixi
Takže vám mocinky děkuju,protože díky vám jsem se dostala do 2.kola SONB. Prosím hlásněte pro mě na blogu -------------Zde-------------- .Budu vám mocinky vděčná.Samozřejmě to nezůstane bez odměny.Ti,kteří napíšou do komentíků kolikátý to byl hlásek a co na diplomek dostanou krásné ocenění.Opravdu se budu snažit,aby bylo co nejkrásnější.
Diplomky za 1.hlasování:
1.pro Lenču(moc dík)
2.pro Ditulii(moc dík)
To jsou všechny diplomky :)

Jůůůůůů děkuji

10. června 2008 v 21:33 | Twixi
Moc vám děkuji za mega návštěvnost!Sami se podívejte:

Ještě jednou prosím!!!!!!!!

10. června 2008 v 19:42 | Twixi
Ještě jednou moc prosím hlásněte pro mě -------------Zde-------------- .
Do komentíků napište jaký to byl hlásek a dostanete cenku ju?
Tááááááák AAAAAAAAHHHHHHHHOOOOOOOOJJJJJJJJJ!!!!!!!!!!!!!!

Prosím!!!!!!!

10. června 2008 v 18:54 | Twixi
Moc vás prosím hlásněte pro mě -------------Zde--------------.Mocinky moc vás prosím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Když napíšete do komentíků,že jste pro mě hlásli a jaký to byl hlásek tak dostanete ocenění.Takže do komentíků napište toto:
1.kolikátý to byl hlásek
2.co na ocenění
Moc vás prosí Vaše Twixi.

cenky z blogu wersusy

31. května 2008 v 14:58 | Twixi
Takže sem dávám cenky za hlasování jaký versus mám udělat.Je to ještě z blogu wersusy.

Desing

31. května 2008 v 14:26 | Twixi
Takže pro začátek sem dávám desing nazvaný Bloom and Will vůdkyně.Je to růžový desing a Will a Bloom na záhlaví.Dofám , že se vám líbí.
Desing vypadá takto:
↓↓ ↓↓ ↓↓
 
 

Reklama